MAKK SPOR

Performans

Hafta içi Cumartesi Pazar
09:00 - 23:00 09:00 - 23:00 09:00 - 23:00

Planlı Antrenman Yapalım!

Kondüsyonunuzu ve performansınızı en üst seviye çıkartmak için çok sıkı çalışmak gerekiyor. Ağır spor egzersizleri yaparken sakatlık yaşama ihtimalinizin yüksek olduğunu da hatırlatalım. Bu nokta Makk Spor profesyonel ekibi ile size özel programlar ile daha sağlıklı bir şekilde performansınızı arttırmak için size yardımcı olur.

Stratejinizi Değiştirelim!

Profesyonel sporcu yada yalnızca hobi olarak spor yaparak performansınızı en üst seviyelere çıkartmak aslında o kadar da zor değil. Yalnızca sıkı bir çalışma süreci gerektiyor bunu belirtmekte fayda var. Antrenmalarınızda yalnızca kilo vermek ve hızlanma olarak değerlendirme de bulunmak yerine güç artışı , denge ve fonksiyonel hareket yapınızı da geliştirelim.

Patlayış Yapın!

Performansımızı arttırmak ve yavaş tempo ile yapılan ağırlık çalışmalarını ve diğer basit hareketleri unutun. Maksimum oranda patlayıcı tekrarlar yapalım. Patlayıcı performans ve kuvvet çalışmaları ile yavaş ve ağır hareketlerden kaçınalım. Ağırlıklar ile yavaş haretler ve beklemeler kaslarımızda ağrılara sebep olacağından bu durumlardan kaçınalım.

Footbalance Detaylı Bilgi
Fonksiyonel Egzersiz Detaylı Bilgi
Crossfit Detaylı Bilgi

Lütfen telefonunuzu dik konuma getiriniz.