MAKK SPOR

Makk Spor Kimdir?

Hafta içi Cumartesi Pazar
09:00 - 23:00 09:00 - 23:00 09:00 - 23:00

Makk Spor Kimdir?

Makk Spor ve Sağlıklı Yaşam Merkezi  Spor ve Rehabilitasyon çalışmalarını profesyonel ekibi ile yapmaktadır. Sağlıklı yaşam bireyin kendi bedenini tam olarak tanımasıyla başlamaktadır. Düzenli bir çalışma sayesinde performans anlamında da en üst seviyeye çıkabilmesi için ihtiyacı olan herşey kompleksimizde bulunmaktadır.

Fizyoterapistleri, Diyetisyenleri, Spor hocaları ve pilates antrenörleri ile spor ve sağlıklı yaşam alanında profesyonel hizmet vermekteyiz. Makk Spor ve Sağlıklı Yaşam Merkezi kadrosunu spor ve sağlık sektörünün içinden gelen yıllarca kazandıkları bilgi, edindikleri tecrübeyi ve birikimi beraberinde getiren ve de işine saygı duyan bireylerden oluşturmuştur. 

Her biri kendi alanında uzman, nokta atışı tespitler yapabilen, tecrübe ve teknik bilgisi ile çözüme yönelik programlar geliştirebilmektedirler. Genel olarak tedaviler ile boyun, sırt, bel, diz ağrıları gibi şikayetlerden kurtulma ve rehabilitasyon anlamında olan tüm beklentilerinizi kurumumuzda karşılayabilirsiniz. 

Klasik tedavilerden sonuç alamayan bu anlamda hiçbir bir ilerleme kaydedemeyen ve ameliyat da olmak istemeyen hastalarımızın ağrılarından kurtulabilmeleri için uygun tedavi yöntemleri sağlamaktayız. Burada yapacağınız egzersizler ile vücut dengenizi korumuş olacaksınız.

Tesisimiz istanbulda oksijen ve doğa şartlarının en güzel olduğu şilede kurulmuştur.  Tedavi süreçlerinde iyi bir hocaya ihtiyacınız olduğu kadar zihinsel olarakta rahatlayacağınız bir ortamda olmanız sizin için çok daha sağlıklı olacaktır. Bu anlamda Makk’ı diğer komplekslerden ayıran en büyük fark ortaya çıkmaktadır. Makk spor ve sağlıklı yaşam merkezi ile tanışmanın “Şimdi tam zamanı!”

Lütfen telefonunuzu dik konuma getiriniz.