MAKK SPOR

Performans

Hafta içi Cumartesi Pazar
09:00 - 23:00 09:00 - 23:00 09:00 - 23:00
Footbalance

Footbalance

Finlandiya'da kurulan Footbalance hizmetini kurumumuzdan talep edebilirsiniz. 5 Kıtada 55 ülkede hizmet veren ve kişiye özel tabanlık üreten footbalance ile daha sağlıklı bir ayak tabanınız olabilir. Footbalance tabanlıklarını günlük kullanım, amatör aktiviteler, spor ve yüksek performans gerektiren tüm sporlarda kullanabilirsiniz. 

Medikal rahatsızlıklara bile özel bir şekilde üretilmiş ürün gamı ile size özel ortopedik tabanlık sunar. Analizler sunan bununla birlikte mükemmel bir ölçüm ve şekillerde hizmetleriyle ortalama 10 dakika içerisinde sizin için özel tabanlığa hemen sahip olabilirsiniz. Türkiye'de hızla yayılan ve dünyada büyüyen bu ürünle artık sizde tanışmalısınız. Daha çok hareket daha sağlıklı bir ayak yapısı hepimizin ihtiyacı olan büyük bir rahatlıktır. 

Footbalance'ın faydaları ve eşsiz özellikleri

Kuruluş itibari ile insanları daha çok hareket etmeye ve ayaklarının üzerinde daha uzun süreli duran insanları daha güçlü durması için üretilmiştir. 10 dakika içerisinde hem ayaklarınızın ölçümünü yapar hemde sizin için en sağlıklı ürünü kendi ayak yapınıza göre şekillendirir. Footbalance % 100 kişiye özel şekillendirilerek oluşturulan ayak tabanlıkları ortopedik ayakkabı ve sıradan ortopedik tabanlıklardan ziyade ayağınız ile mükemmel bir uyum sağlamaktadır. Birebir olarak ayağınızın şekline göre üretildiğinden sağlığınıza çok olumlu katkılar sağlamaktadır. 

Ayağın doğal hareketlerini, aktivitelerinizi ve spor faaliyetlerinizi desteklediği gibi teşvik eder. Ayağınız ile alakalı sakatlamaları önmeleye yardımcı olur ve ayağınızı korur. Sırtınız ve dizinizdeki dizilimle bağlantılı ağrıların azalmasına yardımcı olur. Ayakkabınızın konforunu ciddi derece de arttırır ve daha güçlü bir ayak yapısının oluşmasına yardımcı olur.

Crossfit Detaylı Bilgi
Fonksiyonel Egzersiz Detaylı Bilgi

Lütfen telefonunuzu dik konuma getiriniz.